Kezdőoldal » Keresés

Melós - Gyakori kérdések

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
A Polgármesterek fizetését, nem kellene korlátozni egy átlagember (melós) szintjére?

Magyar Péter jó úton jár a fizetések csökkentésével, de még ez is nagyon kevés. Annyit vigyen haza mint egy átlag magyar ember!

Politika » Magyar politika
22
Orbán kormány miért erőltette ennyire, hogy több szakmunkás kell, miközben a szakmunkások létminimumon élnek?

2023mas adatokat nézve egy szakmunkás átlag nettó 295ezret keres, míg egy egyetemi diplomás átlag nettó 700at, egy 8 általánost végzett viszont már csak nettó 233ezret keres átlagosan. Én is szakmunkás vagyok 320 nettót kapok több műszakban éjszakázással , sok...

Politika » Magyar politika
5
Az mit jelent ha felettesem azt mondja hogy Te állat?

Kertepito cegnel melós vagyok ő a tulajdonos. Pl gyere te állat

Emberek » Emberi tulajdonságok
10
Ha egy férfi csak a körülmények áldozata, hogyan fogadja el, hogy nem jár neki a jobb kategóriás nő?

Akinek az egész élete csak egy bele kényszerített helyzetek következménye (családi háttér, anyagiak, iskoláztatás stb.), és akinek több betegség összessége miatt kicsit macikásabb a testalkata. De ez miatt az összes valahogyan kinéző nőnél off azonnal. Szóval nem is...

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
41
Ha egy egyszerű melós átnevezi magát nagyobb sikere lehet a nőknél?

Azt vettem észre hogy a nők nem nevezik magukat kövérnek hanem ducikásnak meg husikásnak. Mi lenne ha egy egyszerű melós átnevezné magát túlsúlyosról és ezen túl sörhasikásnak hívná magát? Megnőne az esélye a ducikás husikás nőknél?

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
3
Összejönnétek olyan férfival aki beteges gyakran?

És nektek kéne ápolni? Pl ma torokgyulladàsom van és felázott a hólyagom. Egész nap fekszek az ágyban. Kellene egy nő aki támogat és főzi nekem a mézes teàt.

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
17
Mai világban könnyebb megnyerni az 5 lottót mint átlagos férfiként várni hogy egy nő kiválaszt?

Valaki csak egy pocakos tròger melós az senkinek nem fog kelleni?

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
12
Ha valaki csak egy egyszerű melós az lehúzhatja magát a WCn a társkeresésben?

Mindegy milyen munka. Ha csak egy munkás - beosztott (nem főnök) és 800 ezer nettó alatti akkor = nők szemében értéktelen. Ez a mai világunk. Ismeritek a szolgàlòlàny meséje sorozatot? Na hasonló a világunk csak itt a férfiaknak jár az elnyomás és szenvedés. Nem...

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
28
Egyszerű melós hogyan tudna dominánsosabb férfiúvá válni akinek engedelmeskednek a nőnemű hölgyek?

Sokszor hangoztassák, hogy a magabiztosság a lényeg. Ha férfiúsan magabiztos valaki akkor lesz barátnője, mert a nők szubmasszív lények akiknek bejön egy dirigálós, dominálós férfi. De aki egyszerű melós, az hogy válhatik ilyen férfivá?

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
19
Dead body aputestű egyszerű melós mit tegyen, ha a husis asszonyos nők is Adonisokat keresnek etyepetyélni?

Apatesttel esélytelen benőzni.

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
18
Más férfi, aki elérte vagy úton van a FIRE felé is érzi, hogy ezzel távolabb kerül a nőkről, mint akár egy konformistább egyszerű melós?

Kívülről egy munkakerülő tróger képét sugárzom sajnos és nem tudom hogyan tudnék ezen változtatni, pláne úgy, hogy ismerkedésnél nem ismeri az ember a másikat, szándékait, stb. A pénzügyek meg eléggé bizalmas témának számít.

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
17
Lenyűgözőleg hatna a nőkre, ha az egyszerü melós politikás karierre szánná el magát?

Gondoltam hogy beállhatnék énnis aláírást gyüjteni a fideszes aláírós gyűjtésbe. Ezzel le lehetne nyügözni a nőket? Hiszen - harcolnék a békéért - megmutatnám a küzdős szellemem a brüszel ellen - megvédeném a rezsi csökkentést. Igazi gondoskodó politikás...

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
7
Hol lehet csúnyább melós nőkkel ismerkedni ( online )?

Tinderen csak fullos diplomás mindent is csináló nők vannak. Egy bolti pénztárost vagy egy mezei nőt nem látni.

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
11
Egy státusz szimbóleumoktól mentes egyszerü melós felejzse el, hogy diadalmemetet tarthat a társkeresök világában?

Nincsenek menő pálmafás képei, csak a falusi strandon készültek. Luxszus autó slusszkulcsát se pörgeti, csak a kettes Golfjáét. Így reménytelen a diadal?

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
13
Hölgyek, nektek kizáró ok, ha az egyszerű melós pasi lemondja a randit, mert éppen pálinkafőzési csúcsszezon van, és millió a dolga?

Vagy éppen imponálós számotokra, hogy a férfi nem csak lustálkodik és a telefonját nyomkodja, mint a nyámnyila értelmiségiek, hanem aktívosan tesz-vesz, a hobbyjának szenteli a drága idejét?

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
13
Dagadt - átlag melós férfinek a mai világban nem lehet sminkeletlen modell nője?

Mármint egy szebb arcú, vékony testalkatú.. maximum 33 éves nő? Mert nagyon úgy nézz ki hogy egyedül kell leélni az életét az ilyen férfiaknak. ☹️

Emberek » Magány, egyedüllét
34
Milyen kézkrémet ajánlotok melós férfinek, ami nem zsíros érzetet kelt?

Páromnak vadászok kézkrémet...a Lidls nem jó,a Rossmannos revena sem. Tudom,a Lipicar a legjobb,de annyi pénz a földön nincsen...

Szépség és divat » Bőr- és hajápolás
5
30 feletti nőknek ugyan úgy lefőtt a instant Nescafé mint a pocakos melós férfiaknak?

Vagy kettős mérce van? És még idősödő, vagy 2 gyereket egyedül neveve stb is tárt karokkal várják őket a lehetőségek? És csak a férfiak sorsa szomorú?

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
44
Hogyan mondjam meg értelmiségi szüleimnek, hogy means leszek?Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat
9
Hol tudnék ismerkedni ahol elfogadják, hogy egyszerű melós vagyok?

Próbáltam már ismerkedni csak mikor meghallják a nők a fizetésem akkor már nem reagálnak az üzeneteimre vagy letilt a nő. Miért ilyen anyagiasak a nők? Még olyan nő is elhajt akinek kb annyi a fizetése mint nekem.

Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
24
Csak nekem tűnik úgy, vagy valóban agresszívabban, szabályszegőbben közlekednek a tipikus "melós" járművekkel?

Gondolok itt a mindenféle melósszállító mikrobuszokra, kis furgon, dobozos kishaszonjármű stb. Más is tapasztalja ezt?

Közlekedés » Közlekedésbiztonság
21
A találati listáról 1 kérdést eltávolítottunk. Amennyiben betöltötted már a 18. életévedet, megtekintésükhöz kattints ide!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!