Monitor - Gyakori kérdések

Keresés elektronikus eszközök - szórakoztató készülékek témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
LG Monitorhoz milyen hangprojektor lenne jó, ami "rászerelhető"?

A monitorra az Xbox van rákötve, csak mivel nincs hang és fülessel nem szeretek játszani, ezért kéne valami egyszerűbb, olcsóbb, amit rá tudok szerelni erre a monitorra. LG 27GN800P-B | 27" UltraGear 2K QHD 144Hz 1ms IPS

1
Muszaki-diszkont.hu-ról rendelt már valaki innen? Tapasztalata?

Nagyon gyanúsan olcsón árulják a dolgokat. Pl egy dell alienware AW3423DWF 380 ezer helyett 250 ezer... és hasonlók.

3
Monitor esetében mennyire fontos a hz?

Nagyon szembeötlő a különbség mondjuk 144hz és 240hz között? Ha a videókártya mondjuk 70 fpst produkál akkor mi van? Vagy ha mondjuk 400at? Mert nyílván nem fog pontosan 144et vagy 240et. Ips panelt néztem ki egyébként mert az oled beégésétől félek monitor esetében.

8
Mennyi pénzt adnak egy retro pc-ért, amin windows 7 ultimate operációs rendszer van? A gépnek nincsen semmi baja. Van két dvd meghajtója ami egyben...

Processzor: pentium dualcore E5200 2,50 GHz 1.70 GHz Ram:4 Gb Tárhely: 500 Gb Én nem használom már semmire sem a gépet azért adnám el.

29
Milyen monitort ajánlanátok?

Sziasztok! Milyen monitort ajánlanátok ps5-höz, minimum 120hz-s legyen és max 40 000 forintba kerüljön! Előre us köszönöm a válaszokat! :)

3
Mennyi az a ppi sűrűsség, ami már egy adott távolságból lehet hasonlóan "tükrős" (kb ugyanolyan) egy videojáték esetében, mint közelről egy 27 colos uhd-s monitor?

Elvileg ugye sokat számít a nézési távolság is, és elméletben a ppi/nézési távolság az, hogy végülis milyen sűrűn látja az ember a "pixeleket" de a gyakorlatban ez szerintem nem fekete/fehér. Mondjuk egy 40 colos 4k-s tévét, ha a megfelelő távolaágból néz valaki, el...

0
Jó választás lenne egy SONY STR-DH 190 sztereó erősítőhöz Magnat Monitor S70 hangfal?

Muziker megbízható oldal lehet?Itt vannak:Erősítő: Hangfal: Vagy inkább ez? Vagy ez jobb lenne?

11
Valószínű tönkrement a monitorom. Esetleg javítható, vagy kuka?

Van egy 4K-s 120 HZ-es ACER Predator monitorom. Egyik reggel bekapcsolás után el kezdett "pislogni", azaz a bal fele a képernyőnek elfeketedik majd visszatér a kép. mindezt olyan sebességgel mint mikor pislogunk. Az a baj,h levállasztottam a számítógépről és akkkor is...

3
Mi baja van a gépemnek?

Bekapcsolom a gépházon az bekapcsol de a monitor nem. Semmilyen kábellel nem. Mi lehet a baj?

7
Milyen gamer monitor lenne jó Ps5-höz?

Már nagyon sok monitort néztem de nem tudom h mennyire lenne jó. főleg ha a keret 100ezer Ft. Tudnátok ajánlani konkrét modelleket v márkákat? Fontos lenne ha: 120Hz frissítési frekvenciát tudjon HDMI-n keresztül. Vagy ha leírnátok ti milyen monitort használtok és...

4
ASUS X556UQ laptophoz rendeltem a Temu-n usb c hubot, amin van HDMI csatlakozó is, hiába dugom bele a kábelt, a monitor azt írja nincs jel. Simán a...

USB C port illesztőprogramjára gondoltam, de a hivatalos oldalról letöltöttem minden elérhető legfrisebb drivert, van valami beállítás amit meg kell tennem hogy az USB C porton keresztül ki tudja adni a jelet?

3
Mi lehet a baja a laptopomnak?

Tegnap gondoltam hogy nagyon ügyes leszek és nekiállok újra pasztázni a laptopomat. A szétszerelése során mintha picit megroppantottam volna az alaplapot de nem volt vészes egyátalán. Nem tudom hogy azért a hiba vagy sem, de a vissza szerelés után nem adott képet a...

7
Milyen monitort ajánlotok?

Sikerült megépítenem egy úgymond "retró" PC-t. Nem is használnám másra, mivel ezen csak a régi játékokkal szeretnék játszani. Számomra a retró dolgot a NFS részei egészen a Most Wanted-ig, illetve a FIFA részek 07-től 12-ig, és ott van még a Prototype, Crysis, FarCry...

1
ASUS monitort, aminek van beépített hangszórója, tudom használni Telekom TV szolgáltatással?

Android alapú SmartBox. Wifi-s a szolgáltatás, otthoni internettel. De a monitor csak monitor, nem monitor TV.

1
A katódsugárcsöves TV-k (illetve monitorok) eltérítő tekercsei hány voltról mennek?

Arra megtaláltam a választ az interneten, hogy az anód 20kV, a fűtőszál pedig 6,3V, de az eltérítő tekercsek feszültségét nem nagyon említik. A feszültség mellett az impedanciájuk is érdekelne, illetve, hogy igaz-e, hogy fűrészfog hullámformájú jellel vannak meghajtva.

1
Mit jelent a monitoroknál a natív képfrissítés?

Sziasztok! A Mediamarkt oldalán egy monitornál, hogy képfrissítés: 240 hz ; natív képfrissítés: 60 hz. Ez mit jelent?

3
Milyen monitort ajánlanátok az alábbi géphez?

Sziasztok! Szerintetek milyen monitort érdemes venni ehhez a confighoz? Most nem pontos modellre gondolok, hanem a specifikációkra (képarány, felbontás, képfrissítés, stb...). CPU: Intel i7-14700 GPU: nVidia GeForce RTX 4060 Ti 8 GB RAM: 32 GB SSD: 1 TB OS: Windows 11

2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!