Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pedagógiai és csaladsegítő...

Pedagógiai és csaladsegítő munkatárs tanfolyamot érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Első szakmám lenne, szeptembertől indulna a tanfolyam. Más nem nagyon érdekel sajnos, ez viszont még igen. Próbáltam már 2 szakmát elvégezni, de kibukott idő közben, hogy nem nekem való. Ha csaladsegitős pozícióban helyezkedek el és családlátogatásra kerül sor akkor egyedül kellesz majd mennem, vagy kollégával? Nálunk nemrég voltak kint, de 2-en jöttek. Elsősorban csaladsegitős dolgozók válaszait várom. Köszönöm!

2019. júl. 24. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős benned a vágy, hogy ezzel keresd a kenyered, akkor nincs más megoldás, el kell végzni. De én még gondolkodnék rajra, mert sok kenyert nem fogsz venni a fizetésedből, a munka pedig lelkileg megterhelő.
2019. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Munkád biztosan lesz, de minimálbér környékén fogsz keresni és elég megterhelő.

Kollégával akkor mész ha egyáltalán akad kolléga, errefelé lasszóval fogják az alkalmazottakat.

Én szociológus vagyok, hívtak többször is, de annyira nem lenne a szívem csücske ez a munka. Nem is a lelki része, hanem az, hogy egyre több mindent rávarrnak az emberre - összevonták pl. a gyerekvédelemmel -, rugalmasnak hirdetik - de ez az, hogy ha este 6-kor érnek rá a látogatásra akkor mész, a pénz pedig nagyon kevés. Ahogy általában a közszférában.

2019. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!