Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi előadásra belehet...

Egyetemi előadásra belehet vinni kamerát, hogy felvegyem az órát?

Figyelt kérdés
Idén kezdek, jó megoldásnak tartanám felvenni az órákat, főleg eleinte amíg bele nem jövök a jegyzetelésbe.

2019. júl. 25. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Csak akkor ha hozzájárul az oktató.
2019. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk nem es altalaban ezt ki is emelik hogy nem lehet. Nalunk sokan nem veszik meg azt sem jó neven ha laptopban jegyzetel az ember. Nem ajánlom főleg kérdezés nélkül nem felvételt videót tuti nem készíthetsz hangfelvételt esetleg ha külön megkérdezed a tanárt. De általában ezt nem támogatják.
2019. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Inkább a diktafon szokás, bár ha úgy érzed problémád lesz a jegyzeteléssel, a tanár engedélyével megteheted, viszont ezt nem mindenki szereti.

Aztán ha belejossz, a diktafon jó ötlet lesz, pl matek magyarázásnál.

2019. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Mig bele nem josz a jegyzetelesbe? Mit csinaltal elmult 12 evbe? :D

Amugy ha az oktato megengedi, akkor talan lehet, de evek alatt 1 embert se lattam kameraval, es ketlem h barmelyik oltato megengedne.

2019. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell kérdezni, de nálunk első órán ezt rögtön tisztázni is szokták. Valakit abszolút nem érdekel, hogy mit csinálsz és felveheted videóra, hangrögzítőre vagy lefotózhatod a diákat, de vannak olyanok is, akik semmi ilyet nem engednek meg.
2019. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Én a számítógépes gyakorlatokat felvettem kis akciókamerával, de a tanárnak az volt a kitétele, hogy óra végén egyből fel a tanszékre és elmenti/feltölti a videókat a gépére. Plusz ne nagyon legyen terjesztve. Amikor kollégáknak átadásra kerül a videó szerencsére nem kerültek még online megosztós kezekbe.
2019. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedi az oktató. Nálunk olyan oktató is van, aki még a diái lefotózását se engedi, mert saját munka.
2019. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, kérdezd meg a tanárt, de mást nem felveszed a telefonod hangrögzítőjével az órát, aztán tanár legyen a talpán aki ezt észreveszi. Én is így teszek a fontos órákon/előadásokon már évek óta, és senki nem tud róla, mivel nem osztom meg senkivel/senkinek, de nekem készülés közben baromi nagy segítség tud lenni.
2019. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!