Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni az...

Miért nem tudok belépni az E-felvételibe?

Figyelt kérdés
Újra kellett regisztrálnom, mert elfelejtettem a felhasználónevemet. A felvételi azonosítómat tudom, igaz, hogy az évekkel ezelőtti, mert mióta egyetemre járok nem használtam egyáltalán. Az azonosítót nem fogadta el, elvileg valami biztosági kódot is kellett volna küldenük, de arról sem tudok semmit. Az a baj, hogy 3 éve volt, mar mikor utoljára beléptem, lehet, hogy töröltek mindent azóta már rólam?
2019. júl. 27. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől kezdődik a jelentkezés.
2019. júl. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden evben regisztrálni kell ujra és minden evben küldenek uj kódot, mivel a kodhoz kötik az adott ev eljárásában a jelentkezést. Igy értelemszerűen ha 3 éve jelentkeztél valahova azt nem tudod használni, mert azzal mar megvolt abban az időszakban a jelentkezést.
2019. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a kód csak egy bizonyos ideig érvényes. 3 év után már nem.
2019. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!