Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Elsőévesnek milyen...

Orvosisok! Elsőévesnek milyen füzetet ajánlotok jegyzetelésre?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
A4-es fehér lapokat
2019. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 trollll ***** válasza:
26%
Jesszus. XD Amibe akarsz
2019. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Minél nagyobb. Amugy lényegtelen xd
2019. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj tesik gondoltam tudtok valami olyat mondani, hogy egy nagyot hordozzak es abba minden tantargyat, vagy mindegyikre jobb kulon, vagy fuzzem a lapokat ilyesmi.
2019. júl. 28. 03:49
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy neked kényelmes. Az elején én vittem magammal 1-2 füzetet, aztán lapokat, de a vizsgákra úgyis tankönyvből meg előadásból fogsz tanulni, szóval igazából előbb utóbb rájössz, hogy teljesen felesleges.
2019. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Én amúgy nagyrészt olyan középsulis füzeteket használtam erre, amikben alig volt pár oldal írva, és sajnáltam kidobni.

Pl.kémia gyakra egy régi kémia füzet hátuljába írtam az előjegyzőkönyveket. Latinra egy régi csíkos angolfüzetet használtam el. Fizikán egy kis alapú füzetbe írtam a számolásokat.


Szövettanon a jegyzetbe írtam bele, ami nem volt benne, anatómiára meg mindig üres A4-es lapokat vittem. Én is amúgy ezt a legutóbbi módszert preferálom, mivel ezeket a lapokat sorba rendezheted, bármikor bárhol kiegészítheted, tetszőlegesen kiszedheted ami nem kell stb. A füzetekkel csak azért szórakoztam, hogy a középsulisak ne menjenek kárba.

2019. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!
2019. júl. 28. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Én egy füzetbe írtam mindent, de én nem vagyok túl rendezett, és nem is jegyzeteltem túl sokat. Kb. félévente egy füzetet írtam így tele.

Nekem jó volt így, mert nem kellett folyton ki-be pakolásznom a táskámba, mindig ott volt nálam ez az egy füzet meg egy toll és kész.

2019. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!