Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri befizetni a gólyatáborra?

Megéri befizetni a gólyatáborra?

Figyelt kérdés

Közel 25 ezer forint 4 napra és emiatt erősen elgobdolkoztam.


Nem tudom, megéri e? Mi szokott egy ilyenen történni, mennyire lehet ott barátkozni ill. van e olyan, aki nem ment és milyen volt úgy megismerkdni a többiekkel?



2019. júl. 29. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem, a szak fele legalább nem ment, és semmi hátrány nem ért. Én is sokallottam a pénzt érte, főként azért nem mentem, meg azért sem mert nem az én világom a bulizás, iszogatás.
2019. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Barcsak inkabb a balatoni nyaralonkba mentem volna ismerosokkel,mint golyataborba...Kalap kaki volt, napkozben eret vagtam az unalomtol + este se volt nagy szám. Ivós jatekokon jo ha 3szor sorra kerulsz ( 3 kisfroccs) + Hallgatnom kellett egesz nap a sok feltűnési viszketegsegben szenvedő helyi menő csavot. A mentorok is nagyon gazak voltak, mintha ők szartak volna a spanyol viaszt közben 7-8 eve csinaltak az alapszakot...luzerek :D Boltba se mehettunk ki az volt a vicc...Visszamehetnek az idobe fix,hogy nem mentem volna. A másik az,hogy kb egy szaktarsam volt akivel ott megismerkedtem a többiek mind más szakra jartak.
2019. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentem, semmiben sem befolyásolt. Első napokban megismerkedtem és jóban lettem azokkal, akikkel három év után is jóban vagyok az egyetemen.


Az elmondásaik alapján nem érte volna meg menni, kicsi eséllyel kerülsz egy szobába azokkal, akikkel összebarátkozol majd.

2019. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!