Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOTE gyógytornász szakról...

SOTE gyógytornász szakról vélemények?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék oda menni, persze ha sikerül elérnem az elmúlt évekhez hasonló magas ponthatárt😅 Szóval igazából bármi érdekel a szakkal kapcsolatban. Órarend mennyire rugalmas, melyik tantárgyak a húzósak, melyikek lazábbak, tanárok milyenek, vizsgák mennyire nehezek. Illetve a közösség ami nagyon érdekel, hogy milyen. De bármi amit ti fontosnak találtok, örülnék neki, ha leírnátok. Köszönöm! ☺️

2019. júl. 29. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) egy félévet jártam oda. Az órarend egyáltalán nem rugalmas, tanörökre osztják az embereket es a tankörök kapnak egy kész órarendet. Tankört viszont cserélhetsz, ha találsz olyat, aki cserél veled. Az anatómia eléggé húzós, vágni kell rendesen. Vannak még tanulósabb tárgyak, pl latin, alkalmazott biosz, de alapjaiban véve nem vészes. Vizsgak szintén ugyanígy. Voltak húzósabbak es kevésbé húzósak. A közösség egész jó, viszont mivel sok embert vesznek fel, a családias hangulat nem nagyon van meg. Gólyatáborba mindenképp érdemes elmenni, én akikkel ott ismerkedtem meg, azokkal töltöttem a legtöbb időmet. Ha bármire kíváncsi vgy még, írj nyugodtan :)
2019. júl. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha alapjaiban nem vészes akkor miért csak egy félévet jártál oda?
2019. júl. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meggondoltam magamat időközben a választott szakmával kapcsolatban. Tudom, hogy egy félév ehhez kevés, de én határozottan nem éreztem jónak
2019. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!