Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » AJTP legelső évére milyen...

AJTP legelső évére milyen tanszerek kellenek?

Figyelt kérdés
Ugye a koli is kötelező, tehat ha valaki nem csak tanszereket írna, hanem pl. egy bevasarlolistat annak HATALMAS hala es koszonet:) De ha csak tanszereket tudtok sem probléma:) Koszonom❤❤

2019. júl. 29. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ami eddig kellett általánosba, füzetek, tollak, ceruzák stb, viszont technika meg rajzdoboz nem... Ha lesz rajz, talán kell néhány rajzlap, és mivel koli, szerintem érdemes vinni egy mini ragasztót, tollat, meg celluxot és varrókészletet, mert mindig a leglehetetlenebb dolgok szakadnak el/le stb... :D Meg amiket egy átlagos táborba vinnél, ruha, tusfürdő, napló ha írsz, fogkefe, fésű... Hol kezded a 0.-at?:)
2019. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Varom meg az ötleteket❤
2019. júl. 30. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Elosztót mindenképpen ajánlok! Ha nincs az ágyad mellett konektor, akkor ez nagy hasznodra válik! :)


Kis tányér (vagy egy jó nagy csésze, amiből müzlit tudsz enni :D )

Evőeszközök, PAPUCS!!!, ágytakaró (ha a kolesz nem biztosít), lámpa (ha nem biztosít a kolesz), irattartó, amibe a sok felhalmozott papírt tudod tartani.

Kis kosárkakat, amibe a zoknit, alsóneműt tudod tartani. Jaa es egy pohár/bögre! Ceruzatartó :D


Amúgy melyik AJTP-s suli? :) én Bonyhádra jártam.

2019. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!