Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig érvényes a diákigazolvá...

Meddig érvényes a diákigazolványom még?

Figyelt kérdés
Rajta van a 2018/2019-es tanév matrica azonban már júniusban leérettségiztem és fel is vettek már egyetemre. De ettől függően még ugyanúgy október 31-ig érvényes marad?

2019. aug. 4. 13:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen
2019. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de addig úgyis elkészül az új.
2019. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat ez nem biztos utolsó. Nekem decemberben küldtek újat. Illetve bérletet csak iskola és lakhely között lehet váltani szóval ha nem oda megy egyetemre ahová eddig is jart középiskolába akkor nem vehet diakberletet. Ezt sokan nem tudják pedig eleg könnyen büntetnek erte. Ahogy elkezdődik az egyetem a kérdező szepen besétál nálunk HSZI-hez kell es mondja hogy a diakja meg nem érkezett meg es szeretne papir ennek helyettesítésére ameg meg nem jön. A papíron is van egy dátum ameg érvényes ha addig sem jon meg újat kell kerni.
2019. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!