Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ingatlanközvetítői képzések...

Ingatlanközvetítői képzések közül melyiket ajánljátok? Mit kéne kiegészítésként tanulnom a szakmához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régebb óta érdekel ez a szakma. Aki elvégzett már ilyen képzést azoknak mi a véleménye róla, mennyire készít fel a szakmára?

Milyen kiegészítő dolgokat kéne tanulnom a szakmához? (gondolok itt olyan dolgokra mint pl. építészet stb.)

A szakmához egyáltalán kell érettségi? Erre csak úgy kíváncsi vagyok, de nyugi nekem van érettségim.

Tényleg jobban megéri ha saját irodát alapítok?

Kezdőként mire kell leginkább odafigyelnem?


Kicsit sok a kérdés tudom, és köszi előre is a válaszokat!



2019. aug. 5. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Okj+ Értékbecslői
2019. aug. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha saját vállalkozásban teszed akkor értékbecslői is kellene hozzá meg persze az OKJ képzés erre. Építészet nem szükséges de ha érdekel a dolog és tudod vállalni hogy tanulod akkor megpróbálhatod mert ártani nem árt.

Saját irodával valóban jobban jársz főleg ha olyan környéken csinálnád ahol nincs konkurencia. De jobban jársz ha 1 évig valaki mellett dolgozol hogy némi tapasztalatot szerezz a szakmával kapcsolatban, mert amit az iskolában tanítanak az csak alap, azzal te nem sokra fogsz menni, mert a legtöbb trükköt meg az emberekkel való kommunikációt csak gyakorlattal fogod tudni elsajátítani, meg persze ami van szakmai gyakorlat az is édes kevés, ide rutin is kell ha nem akarsz csődbe menni.

2019. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Régebben én is gondolkodtam az OKJ-n, de sokaktól hallottam, hogy ott a gyakorlati részét nem tudod annyira jól elsajátítani. Meg szerintem ez a szakma nem olyan, amit elég csak könyvből megtanulni… Én végül a GDN Mentorprogramjára jelentkeztem, nagyon gyakorlatias, magas színvonalú és emberközpontú. Úgy érzem, hogy a legjobbaktól tanultam és a csapatnak köszönhetően már az elején is nagy sikereket tudtam elérni. Csak ajánlani tudom! 😊
2019. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!