Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na szóval az van hogy angol...

Na szóval az van hogy angol nyelvi elokeszitos gimibe megyek de nem tudok kb semmit angolbolxd. Az baj? Azert megyek abba mert meg akarok tanulni angolul. Mikre lehet szamitani? A kezdocsoport jobb? A szintfelmero konnyu?

Figyelt kérdés
Angol nelvi elokeszito

2019. aug. 6. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz semmit angolból, ne is próbálkozz erőteljesen "megmutatni nekik a tudásodat", nehogy véletlen -bár kétlem- bejuss egy haladóba. ha nem tudsz semmit, beraknak kezdőbe. Németet tanultam általánosban, de sima tagozaton is volt kezdő és haladó, bekerültem a kezdőbe és az elejétől vettük. Nem kell aggódni.

Ahogy írtad, azért mész oda, hogy megtanuld.

2019. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem játram nyelvi előkészítőre, de a sulinkban van ilyen. Én ahogy láttam, a kezdők is elég sokáig eljutottak :D Rengeteg nyelv és infóórájuk van az első évben, ezen kívül asszem ilyen h heti 2 matek, heti 2 magyar és heti 1 retorika (na meg 5 tesi)
2019. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!