Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van így kollégi...

Mennyi esélyem van így kollégiumba bekerülni? Konkrétan Pécsi Tudományegyetem érdekelne. De máshonnan is szeretnék választ. Egy főre jutó havi nettó jöv. : kb 70000 Ft,85 km-re lakok, foszk-ra vettek fel kemény 290 ponttal xd

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet esélyed, bár a többi pontodat nem tudom. A szociális háttér alapján dől el, hogy kapsz-e kollégiumot vagy sem és ide tartoznak az olyanok, hogy pl. egy főre jutó jövedelem, van-e tanuló testvéred, együtt nevelnek-e a szüleid, van-e bárkinek bármi betegsége, szemüveges vagy-e, távolság stb., de nyilván ezeket te is tudod, ha már leadtad a jelentkezést. A tanulmányi pontszámod pedig azt dönti el, hogy melyik kollégiumba kerülsz be a megjelöltek közül. Én gólyaként 55 ponttal kerültem be az első helyen megjelölt koliba, úgy hogy részletekre nem emlékszem, de pl. a távolság alacsonyabb, az egy főre jutó jövedelem egy picit magasabb, a pontszámom pedig magasabb volt.
2019. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Konkrétan mennyivel volt magasabb pontszámod?
2019. aug. 7. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!