Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvi szak mellé milyen más...

Nyelvi szak mellé milyen más szakot érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni és elég bizonytalan vagyok. Szívesen mennék valami különleges nyelvi szakra mint például orosz vagy norvég de félek önmagában ez nem lenne elég. Tolmácson is gondolkoztam úgy hallottam abból annyi van, hogy alig lehet bejutni.

2019. aug. 16. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Mondjuk... számítástechnika?
2019. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Gazdasági szakok, szerintem.


IT mellé felesleges norvég vagy orosz, vagy bármi más nyelv nyelvészeti szintű ismerete, csak az angol kell.

2019. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pont orosz-norvég szakot végeztem :D Gazdasági tolmácsképzőt fogok ezután végezni, de orosz-angol kombóval érdemes, skandinàv nyelvekre nincs elég nagy kereslet.
2019. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!