Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika szakon vannak lányok?

Fizika szakon vannak lányok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 00:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak próbáltam azt sugallni, hogy ne amiatt ne menj fizikára, hogy milyen nemi egyenlőtlenségek vannak. Vannak, nyilván. De nem kell rá adni, ha valaki elkezdene kötekedni/szexista megjegyzéseket tesz. Magát írja csak le vele. Másrészt viszont tapasztalatom, hogy matek és fizika szakon is a lányok általában valamivel gyengébben teljesítenek. Nem mindenki, sőt. Vannak olyan lány ismerőseim, hogy ejha... nagyon okosak.

De a legeslegjobbak általában fiúk szoktak lenni, lehet amiatt, mert kevesebb a lány.

DE ez teljesen független sztori. Azt csináld, amit szeretnél. Hagyd a fenébe azakot akik azt mondják hogy ne menj, nem neked való. Az való neked, amit szeretnél csinálni, nem??

Ha ez fizika, akkor ez fizika! :)

Remélem sikerül jól döntened, szíved szerint, és nagyon sok sikert kívánok! :)

2019. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. aug. 17. 19:59
 13/14 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem minden fiú nézi le a lányokat.
2019. aug. 17. 20:01
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem fizika szakon vagyok, hanem matematikán (azért alapvetően azt is eléggé "férfias" szakmának gondoljuk) én is lány vagyok. Szóval hajrá! :)
2019. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!