Boszi koli Pécs?

Figyelt kérdés

ide jutottam be és érdekelne néhány dolog:)

a szobákban van csap?

Tényleg alig van itt BTK-s, szóval lehet egy szaktársam sem lesz itt?

ill. lehet hogy 26-an csak en koltozom be es egyedul leszek?:D

ne bantsatok, rettegek az egyetemtol:(



2019. aug. 23. 08:31
 1/5 Vodafonelive ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

Szobában nincsen, de a blokkban van egy wc es egy furdo kulon-kulon. Wcben egy kis csap, furdoben egy nagyobb. Es egy huto is van a blokkban 4 fore. Ha nagyon hamar koltozol be ajanlom az elejen korbenezni a nyitott szobakban es elvinni onnan a jobb matracot es a hutoszekrenyeket, mi ezt csinaltuk felsobb eveskent a bosziban! :)

2019. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) hat nem nyugodtam meg😂
2019. aug. 23. 11:13
 3/5 Vodafonelive ***** válasza:
69%

Nem tudom miert vagy ideges. Minden valaszt megkaptal fentebb meg az altalam belinkelt helyen is.

Ha teheted beiratkozasnal kerdezd meg, hogy hol van mar meglevo BTK-s bekoltozve es akkor oda kerheted magad ha egyedul es azonos a nemetek.

2019. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj nem azert mert nem valaszoltal, annak nagyon is orulok es koszonom.
2019. aug. 23. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó kolinak mondják. És jó helyen is van(Mecsekoldal),gyalog közel van a BTK,van Tom Market a szomszédságában és kicsit messzebb egy Spar is.

Az egyetemtől pedig ne félj. Nem fog megenni.:D

2019. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!