Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismer valaki jó magántanárt,...

Szilvivirag kérdése:

Ismer valaki jó magántanárt, aki rajzból fel tudna készíteni egyetemi felvételire?

Figyelt kérdés
Amatőr vagyok, de jártam pár évig rajziskolába. Szeretném, hogyha egyénileg, velem foglalkozna. Árak is érdekelnének. Köszönöm!

2019. aug. 23. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ha a képzőművészeti egyetem a cél, el se kezd. Oda csak protekcióval lehet bejutni, saját tapasztalat. Ha a szegedi, egri, szombathelyi (több most nem jut az eszembe, hogy hol van) egyetem képalkotás (régi nevén rajz) szak a cél, abban tudok segíteni.
2019. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két kérdés:

1. Hol, melyik városban?

2. Milyen szakra mennél? (nyilván más felkészítést igényel az, ha egy építészmérnöki alkalmasságira akarsz menni, meg mást az, ha a képzőművészetire)

2019. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!