Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik ha kicsúsztam a...

Mi történik ha kicsúsztam a rangsoros tárgyfelvételből?

Figyelt kérdés

Most leszek elsőéves egyetemen, szóval még nem igazán látom át a neptunos rendszert. Ráadásul úgy emlékeztem, hogy a rangsoros tárgyfelvétel 25 estig tart, nem 24-ig, így kicsúsztam az egészből és most baromi ideges vagyok...

Lehet ebből nagy hátrányom, vagy van arra esély, hogy a versenyes időszakban is fel tudom venni azokat a tárgyakat, amiket kell?


2019. aug. 25. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudtam felvenni pl 2 tantárgyat mert rangsoros időszakban egyáltalán fel se töltötték és azt mondják hogy versenyesbe tudom felvenni. Szóval szerintem te is fel tudod venni akkor.
2019. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Versenyjelentkezéskor a szabad helyekre jelentkezel. Az első féléves közelező tárgyakra garantáltan be fogsz férni, de ha több csoport van (pl gyakorlati órákon), kevesebb lehetőséged lesz válogatni az időpontok közül.
2019. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!