Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE kari játékoztató? (túl...

SZTE kari játékoztató? (túl rövid kérdés)

Figyelt kérdés

Békéscsabán élek és Szegedre fogok egyetemre járni.

Aug 27.én lesz kari tájékoztató 9 órakor, illetve Aug 27.-én lesz a beiratkozásom is.

Az lenne a kérdésem, hogy mennyie fontos ez a kari tájékoztató, mert a két alkalom között van legalább 5 óra amit öltönyben eltölteni Szegeden ilyen melegben nem a legjobb móka, ezért gondoltam arra, hogy a kari tájékoztatóra nem megyek.

Ismerőseim vannak akiktől az alkalom után meg tudom kérdezni, hogy mik hangzottak el, csak azért bizonytalanodtam el, mert a következőt olvastam a szakos tájékoztató levélben: "Kari beiratkozás után a Hallgatói Szolgáltató Irodán lesz a beiratkozás adminisztrációs része, aminek feltétele a kari beiratkozáson való részvétel..."

Ez a kari beiratkozás pontosan micsoda? A kari tájékoztatón fog megtörténni?



2019. aug. 26. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik miatt muszáj az öltöny? :D
2019. aug. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakos tájékoztatóhoz írják, hogy ünnepi viseletben kell megjelenni
2019. aug. 26. 08:25
 3/5 A kérdező kommentje:
"A szakos tájékoztatókat idén először a Természettudományi és Informatikai Kar a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében (Szeged, Ady tér 10.) fogja megrendezni az alábbi beosztás szerint. Ennek keretében tanulmányi és szakos tájékoztatást tartunk Önnek. Ezen kívül az alapszakos nappali tagozatos hallgatók számára ekkor lesz még az ünnepélyes dékáni köszöntő és Kari eskütétel is. Kérem, ünnepi öltözetben jelenjen meg! "
2019. aug. 26. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs valamilyen Facebook csoport? mert én a jgypk-n vagyok és ott sokan írták a csoportunkba hogy a kari tájékoztató nem kötelező csak ajánlott de sokan voltak akik kihagyták és nem lett bajuk. Nem tudom ez hogy más karon hogy van de ha van csoportok akkor ott biztos van valami efféle info
2019. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Unalmas volt és hülyeség tavaly bar nekünk BTK volt es en a feléről eljöttem mert beiratkoztam.

Engem csak összekavartak a neptunnal kapcsolatban utana tudtam meg hogy ha problémám van karon belül kihez menjek. Ennyi a tárgyfelvétel mindenkinek specifikus nem fogjak elsorolni egyesével ki hogy vegye fel sőt a kódos rendszert sem.

Egyátalán nem kötelező.

2019. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!