Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki be tud nekem linkelni...

Valaki be tud nekem linkelni magyarországról rendelhető bedobhatós tolltartókat?

Figyelt kérdés
szeretnék új tolltartót, boltokban minden drága...
2019. aug. 29. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesten laksz? Bar sztem videken is lehet kapni nagyobb városban akarhol 1000 forintért ilyen tolltartót. Vagy az is drága?
2019. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, Pesti vagyok
2019. aug. 29. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:

flying tiger üzletben szinte mindig lehet kapni kb. 1000 forintért tolltartókat (Corvin pláza, Mammut, Árkád/Sugár, Váci út - lehet, hogy máshol is van, ezeken a helyeken biztos)

Eurós boltokban érdemes megnézni még vagy random ázsiai diszkontokban - pl. a szent istván körúton biztos van


Hacsak nem Kínából rendelsz, nem fogod ezeknél olcsóbban kapni. Rendben, hogy kb 1 hónap kell mire megérkezzen, de nekem például eddig minden cuccom megjött, amit aliexpreszről vagy wishről rendeltem. szóval azért érdemes ott megnézni, mert baromi olcsón lehet cuccokat venni.

2019. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok - váci út helyett váci utca
2019. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Árkádban "mini so", ott is egy ezres sztem egy ilyen.
2019. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!