Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideiglenes diák igénylése?

Ideiglenes diák igénylése?

Figyelt kérdés
Egy évem kimaradt középsuli után, nyilván nem érvényes már a diákom. Igényteltem már újat a neptunban (NEK-azonositós történet megvolt), de mire azt kézhez kapom, még pár hét is lehet. Mivel hallgató vagyok, szeretném igénybe venni a diákkedvezményt. Beiratkozás nálunk még nem volt, csak jövő kedden lesz, de ettől függetlenül előbb is igényelhetek ideiglenes diákot, vagy csak ha már beiratkoztam? Tudom, az ilyen kérdésekre van a tanulmányi osztály, de a héten még nyári munkarend szerint nem kifejezetten voltak elérhetőek. (SOTE)
2019. aug. 30. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ha beiratkoztál. Viszont akkor már akár ott helyben.
2019. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!