Leukémiás lenne? 17/l

Figyelt kérdés

10.-ben kezdtem idén, új iskolában. Egy lánnyal végigdumáltam 1 hónapot kb. Ma taliztunk először, egész nap beszélgettünk. Azt tudtam, hogy szinte kopasz/ kevés haja van és ezt sapkákkal "takargattja". Külsőre normális súlyban van, életvidám, szereti a korházakat (tehát valszeg nm töltött még ott annyi időt) Azt szeretném megkérdezzni, hogy szerintetek milyen betegsége van, és, hogy mennyi idő után kérdezzem meg, négyszemközt, interneten, megkérdezzem-e egyáltalán. Kérjek írjatok tanácsokat

Furán érzem magam, sok dologról beszélgettünk, barátok még nem vagyunk azért, de közelítünk ahoz a "fogalomhoz".

Sokat írtam szal összefoglalom: Beteg lány az évfolyamon/ kopasz. 1.Megkérdezzem-e h mi a baja, ha igen akkor mennyi idő után?

2. Négyszemközt kérdezzem-e meg esetleg telefonon?

3. Szerintetek mi baja van?



2019. szept. 2. 16:59
 1/6 anonim válasza:
81%
Nem biztos hogy beteg, lehet csak szereti a rövid hajat, viszont mivel ez kevés embernek toleráns így takarja....vagy csak szereti a sapkákat amihez pedig jobb a rövid haj. Persze az is lehet hogy beteg, de ilyet illetlenség lenne megkérdezni tőle bárhol is.
2019. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha esetleg betegsége van, akkor majd ő elmondja magától, ha szeretné, nem kell megkérdezni, mert lehet csak szimplán rövid haj párti.
2019. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. :)

Azt elfelejtettem írni h nagyon szemöldöke sincs és ezért gondoltam h beteg. A rövid hajat meg nem úgy értettem h pl. fülig érő, hanem, h pár szál maximum. És csúnyán mondva ilyen leukémiás külseje van, aki néz korházas sorozatokat, az tudja miről beszélek. Inkább tényleg nem kérdezem meg, abban nem bizonytalanítottatok el h beteg, mert sztm az, viszont lehet, hogy tényleg nem akar róla beszélni. Mégegyszer kösziii

2019. szept. 2. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ne feszegesd. Ha majd fontos leszel neki, úgyis elmondja, ha meg nem juttok arra a szintre, akkor meg teljesen mindegy.
2019. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajhullást, sápadságot rengeteg betegség okozhat még, nemcsak a kemoterápia (mert ugyebár nem a keukémiától hullik ki az ember haja...). Én ismerek egy 18 éves lányt, akinek a stressztől kihullott az összes haja. Semmi betegsége nincs.

És tényleg ne kérdezz rá, el fogja mondani, ha szeretné.

2019. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Lehet autoimmun betegség (alopecia). Azt pedig úgyis érzed, hogy mikor vagytok olyan viszonyban, hogy ilyen dolgokról beszéljetek egymással.
2019. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!