Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha minimalis...

Szerintetek ha minimalis tanulassal 68%-os kozepszintu erettsegit tettem tortenelembol tavaly, akkor kemeny tanulassal meglehet belole a 75-80%-os emelt? Majusig fel lehet ra keszulni?

Figyelt kérdés
Amelyik egyetemi szakra akkor keszultem, a realps targyakat helyezte eloterbe, igy a tobbit picit leszrtam. Az egyetemet viszont ott hagytam es most egy teljesen mas iranyt szeretnek megprobalni, ami mar valoban erdekel, viszont a humanos targyak miatt, tul keves a pontom. Arra is kivancsi lennek hogy mi a menete az ujraerettsegizesnek, szintemelozesnek? Munka mellett szerintetek van ra esely hogy kello szinten felkeszuljek majusig?

2019. szept. 3. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Persze, tortenelemnek semmi ertelme, 1-2 nap alatt fel lehet ra keszulni
2019. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
9.12-es, ez érdekelne, hogy lehet 1-2 nap alatt felkészülni rá?
2019. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel lehet rá készülni 2 nap alatt ha folyamatosan azt tanulod abban a két napban. Persze azért egy alaptudás, még jó memória kell hozzá (OKTV re pont ennyit készültem és tovább jutottam)
2020. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!