Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mekis diákmunka mellett...

A mekis diákmunka mellett vannak akik jó tanulók?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdtem dolgozni a mekiben és szeretem, csak nagyon félek hogy idővel a tanulás rovására fog menni. Saját tapasztalaitokra lennék kíváncsi hogy ti hogyan tudjátok összeegyeztetni a kettőt.

2019. szept. 5. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit dolgozol. Én mindig vasárnap dolgoztam, igaz nem Mekiben, de így is jó tanuló voltam.
2019. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem mellett dolgozok, mondjuk nem MCD-ben(hála a jó égnek) és nem megy a tanulás rovására.
2019. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Középsuli alatt:

egy ismerősöm heti kb 16 órát dolgozott gyorskajáldában, neki volt ideje tanulni és élni is mellette, az érettségije is jól sikerült.

egy másik fene tudja mennyit dolgozott, de volt hogy hullán jött be mert későig dolgozott, volt hogy nem jött suliba mert inkább dolgozott. nem családi-anyagi oka volt, szimplán szerette, hogy volt egy rakat pénze és hogy minden nap 2-3 starbucksos kávét lazán megengedhetett magának. annyit hiányzott, hogy majdnem kirúgták, az érettségit elcseszte, és csak pótfelvételivel került be egy nem valami neves egyetemre.

egyetem alatt már nagyban függ, hogy milyen szakra jár az ember.

szerintem vedd minimálra a munkát, amennyire megteheted, és gondold végig, hogy amire költenél/költesz mennyire fontos neked. nyilván ha a családod egyáltalán nem tud támogatni, és kolira vagy kajára is magadnak kell megkeresned a pénzt, az húzósabb, mint ha csak a szimpla bulizást és vásárolgatást kell magadnak állnod.


középsulis vagy egyetemista vagy?

2019. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!