Mivel kezelhető? SOS

Figyelt kérdés
Próbálom rövidre fogni, de van egy kis problémám.. szóval előző hétfőn kezdődött a gimnázium, és már hétfőn fura volt nekem az egész suli.. (érdekes, beiratkozáson még semmi gondom nem volt vele) szóval utána napról napra egyre rosszabbul éreztem magamat, előző hét szerdán már kb megfulladtam annyira sírtam otthon, egyszerűen szar ott lenni.. el sem tudok onnan jönni 1 évig, mert nyelvi előkészítőbe járok, és az a fura, hogy egyszer elviselhetőnek érzem a helyzetet, és egyszer mintha valami kitörne belőlem, és megragad engem egy mély fájdalom, akkor ott helyben el tudnám bőgni magam fiú létemre.. 1 hete volt mindez, egy cseppet nem változott a helyzet.. az miatt nem lehet, hogy új suli, majd megszokom, mert az teljesen más érzés, emlékszem.. ez kimondottan olyan rossz, hogyha rámtőr akkor legszívesebben felakasztanám magam... és az sem normális, hogy a perceket számolom, mikor válthatok sulit 1 év múlva, komolyan meg fogok bolondulni így.. imádtam általánosban a sulinkat, egyszerűen öröm volt oda bejárni.. a szüleim megpróbáltak átiratni máshova, sehol sincs hely, már őket is csak felidegesítem, nem akarom őket többször ezzel zargatni ha nem muszáj.. mit tehetnék? szakorvos? vagy esetleg változni fog? (erre nem látok esélyt, de hátha valaki így gondolja..)

2019. szept. 11. 19:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha valami folyamatosan nem hagyna nyugodni, egyszerűen nem tudok ellazulni sem.. nem tudom nagyon leírni az érzést, nem kívánom senkinek..
2019. szept. 11. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a probléma forrása? Lehet cdak sokként hatott rád ez a sk új inger,mindenesetre,ha megtalálod mi okozza ezt az érzést, már előrébb vagyunk. Rossz közösség? Csúfolnak? Kiközösítenek? Túl sok stressz? Rossz tanárok? Önismereti problémák?

A tiniknél normélisak ezek a hullámvölgyek,ne aggódj. Elmúlik.

2019. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Nem, a közösség jó, kijövök mindenkivel, de a suli nem jön be, a rendszere.. remélem holnap már jobb lesz.. otthon tök jól vagyok, de a suli ahogy beerek reggel és leülök megragad ez az érzés, ami szó szerint kibirhatatlannak tűnik.. csak ha rá gondolok az ottani szagokra elmegy a kedvem mindentől.. ááhh fura az egész..
2019. szept. 11. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit tesz az,hogy "a suli rendszere"?

Nem értem. A berendezlse? A rpssz krlta táblák? Túl midern? Túl régi? Emlékeztet valami rosszra?

Jaj,najd megszokod,ne parázz annyit :)

2019. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy nem vettek oda fel, ahova menni szerettem volna.. elrontottam a felvételit, pedig 5-4-es tanuló vagyok, de valahogy leblokkoltam a felvételinél.. viszont most megírhatom újra januárban, remélem akkor jobbat írok..:)
2019. szept. 12. 20:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Na gyerekek, 5 hónap után itt vagyok újra. Ahogy itt írtam, azóta ugyanolyan szarul érzem magamat, de megírtam a felvételit, ami jól sikerült..:) Igazából 5 hónapja raktam ki a kérdést és már csak 4 hónap van hátra a rémálomból ami már nem olyan sok..
2020. febr. 12. 21:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok fejleményekről. Ugye utána már csak Márciusig kellett menni, de sajnos ahogy írtam is, hogy nem fogom kibírni stb.. ennek maradtak tünetei sajnos. Pánikbeteg lettem, meg hipohonder. Csak ebben a hónapban 4 halálos betegséget diagnosztizáltam magamon, és majdnem hogy minden héten pánikrohamom van. Tudtam, hogy ezen nem fogok olyan könnyen átlendülni.
2020. júl. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!