Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor most lesz...

Szerintetek akkor most lesz személyes interjú vagy sem?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a Corvin Rajziskola ösztöndíj pályázatára és a következő e-mailt kaptam vissza.


Kedves "nevem helye"!


Köszönjük pályázatodat!

Továbbitottam az illetékeseknek. Szeptember 15.után értesitünk a személyes interjú időpontjáról!



Barátnőm szerint (akit felvételi jelentkezéskor nem vettek fel) nem fognak be hívni.



De nemtudom...elég féltékeny tipus.

Azért remélem fel vesznek. Ahogy azt is hogy nem haragszik meg ezért rám.


Köszi előre is a válaszokat!

(Bunkóságot légyszi ne irjatok)



2019. szept. 13. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
50-50% Ez nem egyenlő azzal a helyzettel, mint egy állásinterjún, ahol maga az illetékes mondja, hogy majd értesítjük.. (aminél biztos lehetsz benne hogy bukta). Itt csak az ügyintéző válaszolta neked, hogy az ő részéről el van intézve, hogy az illetékesek megkapják. Ebből nem lehet következtetéseket levonni, pláne ha meg is adott egy határidőt a válaszra.
2019. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!