10-ben átiratkozni?

Figyelt kérdés
9-be eügyön voltam de az iskola véget nem igen tudok normálisan tanulni e szakon, azt szeretném kérdezni hogy 10-be lehet e átiratkozni egy teljesen más iskolába/szakra?

2019. szept. 30. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"9-be eügyön voltam de az iskola véget nem igen tudok normálisan tanulni e szakon"


Te most eü. szakközépiskolába jársz és elvégeztél egy évet és szeretnél a 10. évfolyamon másik iskolába járni?

2019. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy ugyanolyan fajtába (eü fajtába) átvesznek , de lehet, hogy nem. Lehet, hogy tök másikba is átvesznek, csak le kell vizsgázzál abból, ha van neked valami, amit esetleg te nem tanultál, de a többiek az új helyeden ott tanultak.
2019. szept. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szakgimibe járok és abba is akarok átiratkozni
2019. szept. 30. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
*Ha megengedik a szüleid, akkor hívd föl a céliskolát, hogy átvennének -e. Egyébként szerintem van rá esély ,hogy igen, mert lehet, hogy te még többet is tudsz náluk a kiszemelt sulis kis társaidnál, mert pl te konkrétan specializálódtál valamire, amit a többiek meg esetleg nem tanultak olyan részletesen, viszont azokat tanultad te is, amit ők; tehát szerintem jók az esélyeid; de föl kéne hívni a kiszemelt iskolát, ha a szüleid megengedik.
2019. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

*Ja várjál, ezt a kommentet közben írtad, a 48-asat, miközben én , a #2. is el kezdtem írni egy másik kommentet.

Na, hát, ha szakgimi mind a kettő, akkor az már neccesebb; mert pl lehet, hogy annyi mindent kéne pótolnod, meg annyi mindenből kéne levizsgáznod, hogy nem vennének át, csak 9.-be, ami viszont szívás lenne és elvesztegetett idő, és azér ezt is mérlegelni kell; meg tök másik szakról akkor nem biztos,hogy átvennének, mert másik képzésen máson van a hangsúly.

2019. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzél ki egy iskolát és kérdezd meg, hogy átvennének-e?
2019. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy a 2 szakgimi mennyiben tér el egymástól. Valószínű lesz egy-két tantárgy ami neked hiányzik és abból vizsgáznod kell. Biztosan nem vészes, bátran vágj bele. Gondolom nem véletlenül akarsz máshol tanulni. Ha van rá lehetőség próbáld meg.
2019. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!