Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Online Vállalkozás tanfolyam?...

Alexcosta kérdése:

Online Vállalkozás tanfolyam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok mostanság gyakrabban ásom bele magam a témába,hogyan lehetne passzív,vagy egy kis csekély jövedelemre szert tenni.Szóval, amit elég hitelesnek igérkezett az a honlaprafel.hu oldal,ahol megtanítanak egy bizonyos online tanfolyam által,hogyan is tudsz pénzkeresni az interneten,ami blogolásra épül legjobban,aki nem halott volna még róla: [link] Szóval a napokban fel akartam volna venni a kapcsolatot, azzal a sráccal,aki ezeket hírdet,meg youtbe csatornája is van persze. De a kolléga nője vette fel. És adott felvilágosítást ezekről,hogy küldd nekem egy e-mailt,amiben az elejétől a végéig el lehet kezdeni az online vállalkozást. A főszerzővel valamiért nem lehet beszélni... Szóval kb. két nap múlva meg kaptam a hírt,hogy most épp akció van 70 ezerről a felére csökkent a komplex tanfolyam ára. Az lenne a kérdésem,hogy most ne írjak regényt,hogy volt e már valaki,aki ezt kipróbálta és sikerült is neki valami eredményre jutni, ha nem azt is írjátok már le. Mert nekem ez egy kicsit ügyesen megoldott burkolt lehúzásnak tűnik az egész. Mit gondoltok?

2019. szept. 30. 23:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!