Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ponthatárok az Egri Szilágyi...

Ponthatárok az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumba. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Kedves emberek! Idén szeretném beadni a jelentkezésemet az Egri Szilágyi Gimnáziumba. Kíváncsi lennék, hogy kit hány ponttal vettek fel EBBE AZ ISKOLÁBA és hogy MELYIK SZAKRA. Elsősorban a matematika-informatika, humán és általános eredmények érdekelnek. Mindenki válaszát nagyon megköszönöm!


(+: Tippeket, tanácsokat is megoszthattok velem. Nagyon jól szeretnék teljesíteni! :D)



#gimnázium #Eger #tanuló #szeg #8. osztály. felvételi #felvételi 2019/2020 #egri szilágyi #matek infó eger #humán eger
2019. okt. 10. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Engem még 4 évvel ezelőtt 73 ponttal vettek fel a matekra kb 25. helyen.
2019. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csontianyja válasza:
engem 50 ponttal vettek fel fellebbezéssel :D de amúgy nagyon megbántam hogy oda mentem kegyetlen iskola... inkább mentem volna a Dobóba..
2020. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
38 pont központival van esélyem?
2021. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!