Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajdasági magyarként, kettős...

Vajdasági magyarként, kettős állampolgársággal lehetek rendőr Magyarországon?

Figyelt kérdés

Idén fejeztem a középiskolát és nem tudtam hogyan tovább, ezert úgy döntöttem halasztok egy évet.

A napokba gondolkodtam hogy mi az amit akár egy életen át tudnék csinálni, amit élveznék is és ez jutott eszembe.



2019. okt. 13. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne gyere, más a kultúra, maradj otthon.
2019. okt. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen lehetsz. Érettségi után még 2 év úgymond a kiképzés, és annak elvégeztével lehetsz járőr vagy egy kiválasztott városban, vagy akár dolgozhatsz a határon is. Viszont arra készülj fel, hogy a fizetés nem kimagasló, unokatestvéreim 150-170 ezer nettó körüli összegekről meséltek ha jól rémlik. (Egyikük városban, másikuk határon dolgozik).

De meséltek valamiről, hogy ha elvégzed még mellé valami egyszerű dolgot, akkor +20 ezer havonta. (Talán valamiféle pár hónapos továbbképzés)

Viszont nézz utána a feltételeknek, hogy mi kell hogy rendőr lehess. Orvosi vizsgálatok, van-e büntetett előéleted, fizikum stb stb.

2019. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Waff ***** válasza:
43%

Vajdasági magyarként pribéknek állnál???

Szégyen gyalázat! Mi vajdaságiak tisztességes, dolgos emberek vagyunk, nem rendőrnek valók!

2019. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!