Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lassan 23 éves vagyok, ez a harmadik félévem az egyetemen (bölcsész kar)

Viszont rájöttem, hogy én ezt nem szeretem, nem élvezem és ez nem én vagyok. Csak szenvedés az egész. Semmi motivációm nincs. Tudom, későn jöttem rá, de úgy voltam vele, hogy adok ennek az egésznek mégegy esélyt, aztán megint. Ami hiba volt, de már nem tudok mit tenni.

Egyre közelebb vagyok a döntéshez, hogy abbahagyjam. Természetesen szeretném a tanulást folytatni, 2 szakot néztem ki. Az egyikhez elvileg elég pontom lenne, igaz 7 féléves. A másikhoz sajnos nem, ugyhogy újra kéne érettségiznem valamiből.

Nagyon rosszul érzem magam emiatt. :(


2019. okt. 21. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Azonnal lépnék. Az egyetlen dolog az életemben, amit bánok, hogy pocsékoltam az időmet olyan dolgokra, amikre nem kellett volna. Egyetlen erőforrásod van, amit soha nem tudsz újratölteni és az az idő. Pénzed volt, van, lesz, kapcsolataid is, költözni is lehet, akármi. De időd nem lesz több. Tudod, hogy nem jó helyen vagy, lépj! Utólag örülni fogsz neki, hogy nem másokra hallgattál, vagy sajnálkoztál, hanem léptél. Tedd meg és ne nézz hátra! N35



ui: Én 32 évesen érettségiztem újra egy tárgyból, hogy tovább tanulhassak. Hidd el, 23 évesen könnyebb lesz! Kitartás!

2019. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!