Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelezőn hogy kell majd a...

Levelezőn hogy kell majd a gyakorlati időt ledolgozni? Azt látom szinte mindent csak nappalisoknak hirdetnek.

Figyelt kérdés

Most végzek el egy kétéves felsőoktatási szakképzést ebben a tanévben és utána egyből menni akarok alapszakra ősztől. Pénzügy-számvitelről van szó. Viszont dolgozni szeretnék, mert nem igazán engedhetem meg magamnak a hagyományos, iskolába járós diákéletet már. (Levelező mellett diákmunkáznék vagy valami szakmához nem kapcsolódó melót csinálhatnék valószínűleg.)


Ezért az alapszakot levelezőn gondoltam elvégezni. Szóval hogy lehet majd ott elvégezni a hathetes kötelező szakmai gyakot, ha minden gyakorlati hely alapszakosoknak van hirdetve? Igen tudom, ez nem most lenne esedékes, hanem majd csak olyan két év múlva, amikor oda jutok, de engem már most érdekel. Köszi előre is a válaszokat!


2019. okt. 22. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam hogy a munkahelyt amin dolgozol ha megfelelőnek találnak ott is végezhető. Nem tudom ezt hogy működik mert nekem is sok idő múlva lesz esedékes, de elolvastam sokmindent már előre, ha nincs kínálat akkor neked kell keresned szerintem. Menetét ennek nem tudom, de szerintem ráérsz később ezeken elgondolkodni, előbb juss el odáig, lehet addigra változik a helyzet.
2019. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!