Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szalagavatón lehet bárki a...

Szalagavatón lehet bárki a párom? Szóval úgyértem, hogy akár külsős embert is lehet hívni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy minden iskolába lehet külsőst hívni párnak. Ez igaz?

2019. okt. 29. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában lehet, de attól függ, hogy a te sulidban mi a szokás.
2019. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nem lehetett külsőst hívni, kérdezz rá az ofődnél.
2019. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Az osztálytánchoz csak ahhoz a nemhez tartozóknak illik párt hívniuk osztályon kívülről, akikből többlet van az osztályban.

A szokás az, hogy a legcsinosabb lányok/legjóképűbb srácok választanak osztályon kívüli párt alsóbb évfolyamból, másodsorban baráti körből. (Tapintatból, a kevésbé mutatós lányoknak/srácoknak kellemetlenebb lenne a párkeresés.)

Nem a legjóképűbb srácokat/legcsinosabb lányokat választják, mert az ilyeneknek nagy dolog az, hogy csinos lánnyal/jóképű sráccal táncolhatnak próbákon és a bálon, ezért ők a megbízhatóak.

Magánéleti párjukat csak akkor választják, ha érzik róluk, hogy nagy dolog lenne nekik is az, ha táncolhatnának az osztálytáncon.


És persze van ahol évfolyamszinten egyenlítik ki az osztályok közti nemi arányokat, akár úgy is hogy vannak akik több táncban is részt vesznek, páran meg nem táncolnak, vagy nem csak hagyományos páros táncok vannak.

2019. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehetett.
2019. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as ez jó csak sajna nem mindenhol van így. Én nem táncoltam régen szalagavatón de ismerőseim révén sokat láttam élőben vagy felvételről. Ott jellemző volt hogyha egyik nemből lényegesen több van akkor se feltétlen jut a kisebbségben lévőknek pár, mert rengetegen menőznek az igazi párjaikkal. Volt olyan hogy a tanároknak hirtelen nem is esett le melyik osztályt látják elvileg, mert annyi volt az idegen
2020. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!