Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy év alatt...

Lehetséges, hogy egy év alatt ennyit emelkedjen ennek a szaknak a ponthatára?

Figyelt kérdés
Nemzetközi gazdálkodásra jelentkeztem a Pannon Egyetemre. Tavaly 259 (!) volt a ponthatár, de most jóval többen jelentkeztek. Nekem 362 pontom van! Az esély még azért megvan, ha van is, nem nagyon hiszek benne.
2010. júl. 17. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:

Az esély még azért megvan, de nem nagyon hiszek benne.


bocs.. a mondatot rosszul írtam a kérdésben :)

2010. júl. 17. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, a pontszámoktól függ.
2010. júl. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100 pontot nem hiszem, hogy emelkedne, szerintem simán felvesznek.
2010. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, annyit biztos nem :) idei érettésgi miatt biztos nem lettek olyan jók, de sosem tudni..ha vannak páran, akik jobban teljesítettek, az lehetséges, de sztem megvan rá az esélyed.
2010. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogy a fenébe ne vennének föl!!!:) nem fog ennyit emelkedni... sok sikert a felvételidhez!
2010. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszokat, hát remélem, hogy felvesznek. 22-én kiderül!
2010. júl. 17. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Tavaly 120-at is emelkedett a gépészmérnöki, szóval bármi előfordulhat.

Mondjuk idén az érettségi egy kicsivel rosszabb lett, de ha sokkal többen jelentkeztek, akkor kitudja mi lesz.

2010. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!