Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mely szakokat és munkaköröket...

Mely szakokat és munkaköröket lehet magányosan végezni?

Figyelt kérdés

Szeretek tanulni és dolgozni is viszont nem szeretem az embereket. Ha például suliban valamit közösen kell kidolgozni, rögtön rosszabbul teljesítek, mert lefoglal a mások miatti idegeskedés. Egyedül jobban el lehet mélyedni a dolgokban.

A pályaválasztást tekintve így az orvosi, jogi, bölcsész társadalomtudományi területek kiesnek. Művészi tehetségem nem igazán van.

Eddig a programozó és a fordító tevékenységeket vettem számításba, de érdekelne még pár. Mérnökként, vagy természettudósként lehetséges egyedül dolgozni? Bármi egyéb ötlet?



2019. nov. 1. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szoftverfejlesztő ismerőseim vannak akik mondjuk 5 év tapasztalat után kiléptek a vállalkozói létbe és főleg külföldre fejlesztenek be itthonról. Van jópár ilyen. Ez olyasmi lehet mint amit keresel. Egyébként a fizetésük is 6 számjegyű. Habár ugye a kellő tapasztalatot ehhez azért cégeknél össze kell szedni.
2019. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha jól szeretnél keresni, akkor informatikus magánvállalkozásban, saját termékkel..


de előbb utóbb ha jól csinálod, bármilyen foglalkozást is végzel, előbb utóbb kinövöd magad és mindenképpen emberekkel kell foglalkoznod..

ha mással nem, hát ügyfelek, alkalmazottak stb.

2019. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doros ***** válasza:
A fordítást pl. nem is lehetne társaságban végezni. Szóval nem minden bölcsészeti terület esik ki.
2019. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!