Okj átalakulás?

Figyelt kérdés

Szóval, én elvégeztem a Crystal Nailsnél Budapesten egy műkörmös tanfolyamot, még sok évvel ezelőtt. Olcsó már akkor sem volt. De! Most átalakul az OKJ képzés...és mégis mit jelent az, hogy iskolarendszerű lesz? Tehát ha az én nagylányom megy majd középiskolába, akkor a nyolcadik osztály után simán választható s tanulható lesz, csak nem pár hónap, hanem 3 év alatt? Úgymond "ingyen", mint ahogy jelenleg a fodrász képzés is zajlik (választható szak középiskolában és okj-n is tanulható)? Vagy ezt hogyan kell elképzelni, mit gondolok?

Mi, akik letettük okj-n, nem kevés pénzt áldoztunk rá...



2019. nov. 4. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fizetősek fizetősek marad, csak 3 hó helyett 3 év lesz.
2019. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jó ég, annyi időre hogyan húzzák ki? Vagy úgy értve iskolarendszerű lesz, hogy tanulnak szakmai tantárgyak mellett matekot, magyart, mint középsuliban?


Egyébként köszi a válaszod!

2019. nov. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!