Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha a Kréta e-naplób...

Mit jelent ha a Kréta e-naplóba "Nem írt" értékelést kaptam?

Figyelt kérdés

2019. nov. 16. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Hát ho nem írt eza büdes külek semmit amét monnanak neki, csak há eszt így nömlehet monnani.
2019. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Jelezte a tanár, hogy nem írtad meg a dolgozatot. Hétfőn bepótolod.
2019. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Ha témazáró, akkor szerintem is be fogja pótoltatni veled. Röpdogákat nem kell, de a témazárókat szokás pótoltatni. Úgyhogy majd valószínű, ha nem felejti el, ő fogja jelezni neked, hogy egyeztetni kéne időpontot, hogy végülis mikor írnád meg, mikor pótolnád. A TZ-ket úgy tudom, legalább egy héttel előre be kell jelenteni, van rá esély, hogy ez a pótlásokra is vonatkozik, de lehet, hogy mivel már tudod, hogy írtatok, hogy a többiek már megírták, és tudod is, hogy mikor volt, így már rögtön automatikusan a következő órán meg fogod írni. De ha addig nem találkoztál még a tanárral, akkor inkább beszélj még vele. Szal szerintem ez úgy kéne, hogy legyen, hogy pl ha valaki hiányzik a dolgozat napján, akkor van még egy óra, amikor a tanár kiosztja, és akkor megbeszéli veled, hogy te mikor írd meg; de lehetséges, hogy pl a tanárod szivatós, és rögtön megíratja veled, amint megérkezel. De inkább szerintem valszeg ez a megbeszélős lehet jellemzőbb. De azért valamennyit jó, ha készülsz. Fogalmad legyen róla. Én még azt is el tudom képzelni, hogy rögtön ott lefeleltet; de te ismered a tanárod, hogy milyen, de ha rendes, akkor nem rögtön dob be a mélyvízbe, hogy elsőnap mikor megjöttél, hogy "Na, akkor te most írod meg". Hanem majd elmondja, hogy a következő órán meg fogod írni, de szal ha meg nem jóarc, akkor lehet simán, hogy rögtön megíratja. De valszeg dolgozat formájában fogsz számot adni a tudásodról, nem szóban. Még egyébként az is lehetséges szerintem, hogy nem konkrét feladatlapot ad, hanem még akár te is odakészülhetsz egy lappal, hogy jelentkezzél kövi órán, hogy 'te ma szeretnéd megírni'; és akkor diktál neked kérdéseket, és akkor máris rögtön meg tudod írni. Na, ha mostmár begépeltem, akkor most már elküldöm, megszakadt az internet-kapcsolatom, de most már jó, de most már elküldöm; csak utólag vettem észre, hogy nov 16-i a kérdés, de ha már begépeltem, akkor most már elküldöm. :)
2019. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!