Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiiratkozni az...

Hogyan kell kiiratkozni az egyetemről?

Figyelt kérdés
Gólyaként rájöttem hogy ki szeretnék iratkozni, viszont nem.tudom hogyan kell. Kb 2 hete nem járok be, mennyi idő míg kirúgnak? Esetleg van bármi jelentősége hogy én iratkozok e ki vagy kirúgnak? Államis vagyok egyébként, jól tudom hogy nem kell fizetnem ugye?

2019. nov. 20. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a TO-ra, és ott mindent elmondanak.

De nem érdemes kiiratkozni, mert legalább addig is vehetsz diákjegyet. Amikor lejár a félév, akkor érdemes ezt intézni, akkor még márciusig vehetsz diákot.

Az első állami félévet követő félbehagyás után még nem kell fizetni.

2019. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De így be kell járnom? Zhra? Vizsgákra? Gyakorlatokra?

Mert ez a problémám, hogy ezekre már nem szeretnék bemenni.

Meg olvastam kredditbüntetésről itt a gyakori kérdéseken, erről tud valaki valamit?

2019. nov. 20. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neptun-Kervenyek-Hallgatoi jogviszony megszuntetese. Be kell irni indokot,( ami amugy teljesen mindegy mi). Kerveny mentes, kuldes. Ennyi.
2019. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha csak 1 félévet jártál akkor nincs visszafizetési kötelezettséged
2019. nov. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!