Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek Budapest legjobb...

Melyek Budapest legjobb gímijei ahova könnyű bekerülni?

Figyelt kérdés
Idén vagyok nyolcadikos és keresek gimiket de nem hiszem, hogy a központit jól megtudom írni főleg a magyar részét de a matek megy. Keresek olyan gimiket (lehet alapítványi is ami fizetős) ahova könnyű ugyan bekerülni de jó az oktatás nem szigorú hanem ,,lazább" (de nem túl laza) nem tudom még mi akarok lenni de szeretném, hogy felkészítsenek nyelvvizsga letételére illetve egyetemi felvételire. Illetve szeretném, hogy jó hangulatba járjak be, kedves tanárokkal😅. Bocsánat ha kicsit dedósan fogalmazom de gondolom érthető. Nézegetem nemzetközi iskolákat is. Válaszaitokat előre köszön.
2019. nov. 22. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy hívják ,hogy NET !!
2019. nov. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!