Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen informatikai, műszaki...

Milyen informatikai, műszaki OKJ-t ajánlanátok ebben az esetben? Én sajnos nem tudom eldönteni mit is szeretnék.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden a történet annyi, hogy 20 éves vagyok, van egy érettségim és egy szakmám amiben jelenleg is dolgozom, de úgy érzem nem az a szakma amit évekig szeretnék csinálni és sajnos, mint a legtöbb építőipari szakmánál, ha ennél sincs mérnöki diplomám és sok-sok év tapasztalatom maximum Németországban tudnék éhbéren kívül többet keresni. Szóval úgy döntöttem mivel kiskorom óta érdekel minden a számítógépek terén hardvertől szoftverig ami csak létezik, hogy valamilyen ehhez kapcsolódó OKJ-ja kéne mennem. Viszont fogalmam nincs mire.Hardver része a gépeknek jobban megy, de ma már szinte bárki karban tudja tartani a gépét és ha jól tudom ez nem is keres olyan jól. Programozáson is gondolkodtam, de olvasgattam, hogy nehéz elhelyezkedni vele főleg vidéken ahol lakom. Mit ajánlanátok amivel viszonylag itthon vidéken is jól lehet keresni és szükség is van rá? Köszönöm előre a válaszokat

2019. nov. 25. 15:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!