Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma dogát írok matekból. Mi...

Ma dogát írok matekból. Mi legyen?

Figyelt kérdés

9-es vagyok és rémálom a matek eddig. Úgyérzem mindig hogy tudom és amikor elém rakják a matekdogát akkor azt se tudom mit kezdjek vele.


Eddig nem állok 2-re. Kb 1,75 re. A maira is nagyon sokat tanultam de nagyon rettegek hogy megint nem fogok semmit se tudni. A többi tantárgy megy és 4-5 vagyok belőlük.

Mit tegyek?

Matekórán is figyelek és tudom de nem mennek a dolgozatok.


2019. nov. 27. 06:46
 1/10 anonim válasza:
menj oda a tanárhoz és feleli az elméletekből hátha úgy tudsz javítani. sok szerencsét remelem menni fog ^^
2019. nov. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
felelj***
2019. nov. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elmélet nagyon nincs és nem szoktunk felelni órán. De köszönöm:)
2019. nov. 27. 07:07
 4/10 anonim válasza:
hat akk nem tudom
2019. nov. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs az iskolában korrepetálás? Nekünk tartott a tanár 0. órában, ha volt rá igény.
2019. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 XD LOL Gamer válasza:
Hányas lett? Sikerült?:D
2019. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs korrepetálás.


Még nem kaptuk ki . Szerintem 3-4-es körül lesz :)

2019. nov. 29. 05:57
 8/10 XD LOL Gamer válasza:
Az jó:D
2019. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én egész gimiben így voltam. A tanár bejött, tízből ötször sírt nekünk szó szerint és az alkoholista bàtyjàról beszélt, a férjéről és a kutyàiról, volt hogy arról beszélt, hogy most épp milyen könyvet olvas és az miről szól. Volt hogy az osztálytàrsnőm szerelmi életèt beszélte ki nekünk, vagy egy másik osztályról beszélt. Egy a lényeg: Soha, de tényleg SOHA nem beszélt CSAK a matekról. Persze dolgozat és meglepetés dolgozat mindig volt. A végeredmény az lett, hogy az osztály 60%-a megbukott, és a legjobb jegy egy darab hármas lett. Érettségin 10-en megbuktak és ebből 4 ember szóbelizhetett. Én szóbeliztem, de szerencsére nem nála. :D

Egyébként én év közben soha nem buktam, mindig 1,75-re kaptam kegyelem kettest, és azt is úgy, hogy a házi rendben 1,75 volt írva, mert ő magàtól nem adott volna ennyire kettest. Volt olyan aki magántanàrhoz járt és úgy bukott meg egyébként. És javítani sem lehetett. Felelet sem volt. Nehéz ez a matek. Ha neked nem ilyen tanárod van, akkor már van némi esélyed!

2019. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

4-es lett végül :)

De holnap megint írunk matekból.

2019. dec. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!