Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki csinált EMELŐGÉPKEZELŐ...

Valaki csinált EMELŐGÉPKEZELŐ (KIVÉVE TARGONCA) OKJ-t?

Figyelt kérdés
Pár kérdésem lenne. Ha esetleg valaki tudna segíteni.

2019. nov. 30. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2019. dec. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

A tanfolyammal kapcsolatban. Kb 2 hetes tanfolyam. Ennyi idő alatt tényleg “munkaképes” leszel? Én azt hittem ez azért annál komolyabb. Én toronydaru-n tervezek dolgozni. Őszintén szólva, nem hiszem hogy egy ilyen két hetes gyorstalpalóval rá mernék ülni egy ilyen gépre.

2019. dec. 1. 22:09
 3/3 anonim válasza:
Na én is pont ezen gondolkoztam el nemrég. Persze munka tapasztalatot akarok csinálni más gépekből és talán évek múlva kipróbálom énis azt. Te neked meg azt tanácsolom ha már most bele vágsz hirtelen csinálj lánc talpas darura vizsgát. Munka tapasztalatot kell majd találj mert ott csak elméletileg fognak felkészíteni.
2019. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!