Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fokozni az...

Hogyan lehet fokozni az olvasási sebességet?

Figyelt kérdés
Nem agykontrollos villámolvasásra gondolok, mert próbáltam azt, és türelmesen gyakoroltam, de nem nagyon ért semmit. Hiába bámultam a lapot ellazult állapotban egy másodpercig, utána nem tudtam mi a tartalma, szóval szerintem az marhaság. Van valami más technika, vagy gyakorlat, amivel gyorsítani lehet az olvasás sebességét úgy, hogy meg is maradjon az anyag?
2010. júl. 19. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Odahivsz valakit, mikor kinyitsz egy izgamas könyvet és megkéred, hogy lapozzon, mint az őrült. Nos, amennyit tudsz, villámgyorsan elolvasol az oldalból, a többit pedig melléképzeled.
2010. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokat kell olvasni, ennyi.
2010. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont.
2010. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tényleg sokat kell olvasni. alapból gyorsan olvasok, nincs fél perc egy oldal egy könyvben, de tudok annyira gyorsan is, hogy sztem max 10 mp alatt elolvasom, de tényleg elolvasom, de azt nem fogom fel annyira. gyorsabb a szemem mint az agyam.
2010. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!