Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnáziumból Rendészeti...

Gimnáziumból Rendészeti Szakközépbe?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi tanuló vagyok, tizenegyedikes leszek.Rendőr szeretnék lenni. Most van lehetőségem Rendészeti Szakközépbe átmenni? Vagy ilyenkor nem lehet? És ha igen, akkor, felvételiznem kell, vagy hogy működik ez?
2010. júl. 19. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha leérettségiztél csak utána mehetsz rendőrnek, ahol mindenkinek felvételiznie kell. Több orvosi vizsgálat van (nekem kettő lett volna) fizikai és műveltségi teszten is át kell menni. Jól készülj fel mert durván 9X a túljelentkezés.
2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen van lehetőseéged.De te szerintem a rendészeti tagozatra gondoltál.Keress egy sulit menj be az igazgatóhoz és próbálj meg átíratkozni.Nem kell felvételi.Megnézi a jegyeidet.De elég valószínű h átvesznek...
2010. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!