Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgálhatják-e, hogy megkésel...

Vizsgálhatják-e, hogy megkéselt tanárnő 3-asa korrekt volt-e?

Figyelt kérdés
Lehetett-e abban a 3-asban valamiféle betartás szívatás, bosszú?
2019. dec. 9. 12:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
89%

nem vizsgálhatják, már vizsgálják is.

külső ped szakértővel. még a végén kiderül majd hogy a tanár volt a hibás, mert merészelt 3-ast adni (arra amire mint kiderült még a 3-as is sok volt...)

2019. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Egy dolgozat értékelése tanári kompetencia. Nincs leírva a törvényben, hogy hány %-tól kell megadni a hármast vagy a négyest (van amikor 60%-tól és van amikor 75%-tól négyes). Így a korrektséget nem fogják vizsgálni emiatt.


Teljesen mindegy, hogy miért is kapta a késes gyerek a hármast, mert a hátulról késsel leszúrás nálam minden esetben elítélendő bűncselekmény.

2019. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de a késelésre semmi nem ad felmentést.
2019. dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgálhatják, de még ha nem is volt korrekt, akkor sem jogosítja ez fel a gyereket, hogy hátba szúrja a tanárt egy késsel, ráadásul előre megfontoltak. Én is kaptam egyest úgy, hogy nem éreztem indokoltnak. Nem rántottam kést miatta.
2019. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyasmit akartam írni, mint az utolsó, hogy ha 1-est kapott volna, arra sem lenne ez mentség.
2019. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mentség persze, hogy nem lehet- csak adalék
2019. dec. 9. 23:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, nincs kővé vésve, hogy hány ponttól ad egy tanár pl. 3-ast.,..csak legyen korrekt
2019. dec. 9. 23:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jah, legyen korrekt, persze. És ha nem korrekt, akkor szerinted már jogosan van megkéselve.


Jó, de igazából mindegy is, nem kell itt tisztelni a tanárokat, ha hármast merészelnek adni, fel kell őket akasztani, meg kell késelni, persze, hogyne, biztos ezt érdemlik. Csak majd ha néhány év múlva nem lesz ki tanítsa a hülyegyerekedet, akkor majd ne csodálkozzál, hogy miért nem megy senki tanárnak. Lehet a tanárokat becsmérelni, nem kell tisztelni őket, de ez előbb-utóbb vissza fog ütni a társadalomra, az egyénekre is, pl. amikor majd súlyos pénzekért járathatod a gyerekedet magániskolába, ha azt akarod, hogy vigye valamire és ne az utca törvényei szerint éljen, amiben most te élsz.

2019. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-asnak: kérdésedre; megkéselni nyilvàn nem kell, elég, ha csak (....). Ha nem korrekt a tanàr. Mert azok se mind szentek...ismerek néhányat.
2019. dec. 13. 03:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Hidd el, néha nekem is kinyílt a bicska a zsebemben - persze, csak képletesen szólva. Elképesztő indulatokat tud szítani egy tanár is - de egy orvos is - vagy bárki, aki genya, aki visszaél a "hivatalával"
2019. dec. 13. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!