Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szárai-könyvek elegendőek...

A Szárai-könyvek elegendőek emelt szintű történelem érettségire felkészülni?

Figyelt kérdés
Esetleg van más, amiből érdemes készülni, vagy ez lefedi a követelmény nagy részét? Olyan 50-60% körüli eredmény kellene.

2019. dec. 20. 07:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Száray*, bocsi az elírásért
2019. dec. 20. 07:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég a Száray-könyvek
2019. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Van belőle konkrét? Én is emelt szintűre készülök. Megvettem a

B. Mátyus Gyöngyi - Bori István könyvet, ahhoz még mi segíthet? Köszönöm.

2020. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit megvettél állítólag jó könyv szerzői töri tanárok és a vizsgakövetelmény szerint van írva a könyv Száray könyvek a források miatt is jók
2020. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Van belőle konkrét? Én is emelt szintűre készülök. Megvettem a

B. Mátyus Gyöngyi - Bori István könyvet, ahhoz még mi segíthet? Köszönöm.

2020. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Száray könyvek a 4 kötet az is elég a Bori István B.Mátyus Gyöngyi féle könyvet ajánloták nekem is most rendeltem meg mivel felkészítő könyvet sosem használtam nem tudom hogy melyik mennyit ér
2020. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok plusz beiratkoztam irány az egyetem 2020 ha lakóhelyeden vagy közelében indul ilyen tanfolyam és ha érdekel holnapig tudsz jelentkezni emailben a kapcsolattartónál
2020. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!