Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen egy cserediak program?

Milyen egy cserediak program?

Figyelt kérdés

Ugye van ez a ki utazási lehetőség Angliába és nemtudom higy menjek e.

Mert akia ddigra elmulik 16 az csak csaladokhoz mehet, és a barátnőim mind koleszba jelentkeztek kivéve egy barátnőm. De a lényeg hogy milyen lesz? Mik lesznek a programok? Kell nyelviskolakba órákra menni? Az írjon aki már volt ilyenen. Én kérdeztem a tanárt de aztmodta meg nem tud semmi biztosat, és én is csak arra vagyok kíváncsi h megerje e elmenni. De am simán belevagnek csak azért ilyen fontos mert nekem pont abban az időpontban van egy másik egy hetes utazásom és arra is nagyon szeretnék menni, de most nem tudok választani. Mert ha valami szar családhoz kerülök akk nagyon hosszú lesz az a két hét, de attól félek ha meg nem megyek akk bánni fogom. Viszont ott van ez a másik út, szintén külföldre másokkal arra is szeretnék menni. De most képtelen vagyok dönteni úgy hogy fogalmam sincs h milyen ez.

Hülyék kíméljenek, ez most fontos!

És a helyesírási hibákat nézzétek el!

Én tulajdonképpen mindenre kíváncsi vagyok, ha úgy könnyű akk írjátok le az egészet amíg kint voltatok és abból én már le tudom szűrni a dolgokat, csak így most egyszerűen fogalmam sincs hogy néz ki ez az egész.

Bocsi a regényert



2020. jan. 6. 20:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!