Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudok osztályt váltani?

Tudok osztályt váltani?

Figyelt kérdés
10. osztályos vagyok és itt van 2 hét múlva a félév és szeretnék érdeklődni, hogy tudok e szakgimiből->gimibe váltani. A suliban van 3 szakgimis tagozat és 1 gimis tagozat. Én az egyik szakgimis osztályba járok de tavaly év eleje óta nem szeretek suliba járni mert nem érdekel a szakma amit tanítanak és az osztályommal se jövök ki jól. 10. ben még lehet váltani? és ha azt mondaná az igazgató, hogy áttesz akkor gondolom a 2. nyelvből kéne különbözeti vizsga de azt nem tudom, hogy kémia, fizika, földrajz kellene-e mert nekem idén ez a 3 már nincs de tavaly még tanultam mindent, ebből a félévből is lekéne tennem? válaszokat köszi!
2020. jan. 8. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Kellene a félévi anyagból. Az igazgató döntése, hogy megengedi-e ill. van-e hely.
2020. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!