Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány dolgozatot irathat a...

Hány dolgozatot irathat a tanár egy nap?

Figyelt kérdés
Hány dogát irathat a tanár egy nap? Először is egy kicsit soknak tartom azt hogy 2 témazáró és felelet. Irodalom, nyelvtan, fizika. 7.-osztályban hány dogát irathatnak? Valaki ha tud csatoljon ide egy hivatalos képet erröl kapcsolatban.

2020. jan. 9. 14:24
 1/5 citromfűlevél ***** válasza:
80%
Nekünk egy nap kettő nagydogát lehetett. Nézd meg az iskola házirendjében, oda biztos le van írva.
2020. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Amennyit akar!
2020. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én iskolám házirendjében az van hogy a diákok egy nap legfeljebb két témazárót és korlátlan számú röpdolgozatot írhatnak a felelések mellett. Extrém esetben jogszerű az is hogy egy nap írsz két darab témazárót és 5 darab röpit.


Ezt az iskola határozza meg, az oktatasi hivatal által kiadott törvény nincs erre.

2020. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk általánosban az a szabály volt, hogy minimum 1 héttel előtte be kellett jelenteni a nagy dogát, és maximum 2 dolgozatot írhattunk egy nap. Ha ezt valamelyik tanár megszegte az osztály valamelyik okos gyereke rögtön meg is kereste a helyettest és közölte vele, természetesen ezért ezerrel szivatott minket az adott tanár, de legalább TZ nem volt. :) Gimiben már semmi korlátozás nem volt, ott általában meg tudtuk beszélni, hogy mikor legyen a dolgozat és hozzánk alkalmazkodtak a tanárok.
2020. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekünk néhány éve amikor még hetedikes voltam, három témazáró volt egymás után. Matek, angol és földrajz. De mivel az Álmos nyílt napján voltam, ezért hálistennek külön napokon pótoltam, de az osztálytársaim nagyon megszívták aznap :(
2023. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!