Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanulószerződés, vissza kell...

Tanulószerződés, vissza kell fizetnem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elégé bonyolult..

Két éves okj képzésen vagyok (nappali és első) ahol az első évben alá íratak velünk egy szerződést, de most a 2. évben újat kötetem egy patikával. Első szerződésem 2020.06.30-ig érvényes, de kettő szerződés nem élhet egyszere.

A gond az hogy, november 8-án elküldtem az illetékes kamaranak az új szerződés,(posta szerint át is vették)de semmilyen vissza jelzést nem kaptam és 15-én már gyakorlatot kezdtem úgy, hogy rendesen nincs szerződésem. (kamara nem elérhető, oktatási vezetőre nem számíthatok). Mire megirják a szerződésem vissza datumozák így az első szerződés megszünik attól a naptól. Emiatt vissza kérhetik a pénzt amit utaltak november 20. után? És ha igen köteleségem kifizetnem?



2020. jan. 12. 00:33
 1/1 anonim válasza:
Papíron ott van hogy elkezdted,szerintem nem lesz baj.
2020. jan. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!